Výživová laboratoř a ordinace nutričního terapeuta

řemeslné produkty
co umíme

Naši odborníci

blank

Ing. Monika Sabolová, Ph.D.

zaměstnanec
blank

Ing. Mgr. Diana Chrpová, Ph.D.,

zaměstnanec
blank

Ing. Josef Soukup

doktorand
blank

Ing. Josef Žatečka

doktorand
Zpracování masa
Základní informace

o pracovišti

Laboratoř pro výživovou analýzu se zaměří na primární hodnocení bílkovin, tuků, sacharidů vlákniny, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků obsažených v potravinách a pokrmech, které bude produkovat Výukové centrum. V rámci hodnocení potravin se studenti budou zaměřovat i na znalost zákonných požadavků na označování potravin a současně na právní a legislativní předpisy o zdravotní bezpečnosti potravin.

Ordinace nutričního terapeuta pak nabídne studentům možnost v praxi uvádět poznatky studijních oborů souvisejících s potravinářstvím, výživou a zemědělskou a rostlinnou produkcí obecně. Nutriční terapeut nabídne poradenské služby v oblasti správné výživy, výživy dětí a dospívajících, výživy seniorů, výživy pro sportovce či vhodně nastaveného redukčního režimu apod.

průřez budovou
prozkoumejte

naše služby

Chcete vědět, jak se hodnotí potraviny a jakým způsobem funguje výživové poradenství? Rádi byste byli svědky procesu výroby a dozvěděli se, jak se v praxi potraviny produkují a zpracovávají? Využijte služeb Výukového centra a nechte se vtáhnout do děje. Přijďte do naší restaurace a ochutnejte to nejlepší z moderní gastronomie. 

kvalita a řemeslnost

Nechte si sestavit jídelníček na míru, podle vašich potřeb!